ART / Lithographs / Giclée 13693673
nr 1369 3673
GICLÉE
Bengt Bengtsson, "Comic girl". Signed, numbered 16/50. Subject: 37, 5x28 cm, unframed,
Gicléetryck, Bengt Bengtsson, "Comic girl". Signerad, numrerad 16/50. Motivet: 37,5x28 cm, oramat löst blad
300
SEK 100
Monday December 21 2020
at 19:52:59
21/12 18:30:39